Najczęstszym sposobem wykańczania ścian jest ich malowanie i tapetowanie. Nasza firma zrobi to szybko i sprawnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykonaniu wielu prac remontowych jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie otrzymać wymarzony efekt. Oferujemy malowanie wszystkimi dostępnymi technikami malarskimi, poprzez wałek, pędzel, aż po wykorzystanie agregatów natryskowych. Profesjonalny sprzęt i fachowcy umożliwiają szybkie wykończenie również dużych powierzchni – biurowców, hal.
Remonty i wykończenia Poznań
W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie prace przygotowawcze do malowania i tapetowania takie jak: zabezpieczanie folią okien, drzwi, demontaż wyłączników i gniazdek elektrycznych. Następnie przygotowujemy odpowiednio powierzchnię ścian. Usuwamy starą tapetę, odspojone fragmenty farb, szpachlujemy. Szlifujemy drobne nierówności oraz uzupełniamy ubytki.
Specjalistyczna wiedza pozwala nam w fachowym doradztwie i pomocy przy dobraniu odpowiednich materiałów oraz rozwiązań kolorystycznych. Współpracujemy z wieloma dostawcami najwyższej jakości produktów malarskich, np. CAPAROL, FLUGGER, KABE.
Zastosowanie sprawdzonych wieloletnią praktyką materiałów zapewnia dużą trwałość powłok malarskich i pozwala cieszyć oko intensywnymi kolorami przez długie lata.
Remonty i wykończenia Poznań
Remonty i wykończenia Poznań
Na rynku znajdą Państwo szeroką gamę tynków dekoracyjnych, czyli ozdobnych tynków naściennych. Jest to bardzo ciekawy i nowoczesny sposób na wykończenie ścian wewnętrznych. Można je układać na różnych podłożach: betonie, płytach gipsowo-kartonowych, cegle itd. Tynki dekoracyjne sprawdzają się zarówno w stylach klasycznych jak i nowoczesnych. Nadadzą wnętrzu indywidualny, niepowtarzalny charakter.
Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w pomocy doboru odpowiednich materiałów, tak aby uzyskać perfekcyjny wygląd i spełnić marzenia każdego klienta. Nasi fachowcy wykonywali tynki dekoracyjne zarówno te standardowe, wykorzystując jeden materiał, jak i łączyli wiele rodzajów tynków uzyskując nowy efekt. Na specjalne zamówienie wykonujemy również połączenia dekoracyjne tynków ozdobnych z płaskorzeźbą gipsową. Indywidualnie poschodzimy do każdego klienta, tak aby uzyskać zamierzony efekt.