Remonty i wykończenia Poznań

Oferta wentylacji i klimatyzacji obejmuje:

– dobór odpowiednich urządzeń do całej instalacji

– montaż wentylacji i klimatyzacji

– wykonanie projektu

– doradztwo w zakresie odpowiednich rozwiązań technicznych

 

Wykonujemy instalacje wentylacyjne oraz klimatyzacyjne w nowych domach już przy budowie jak i również w starszych domach/mieszkaniach oraz biurach. Dobrze wykonana klimatyzacja zapewnia regulację temperatury w pomieszczeniach. Obejmuje również regulację wilgotności, ruchu oraz czystości powietrza.

Nasza firma zajmuje się montażem klimatyzacji zarówno w domach/mieszkaniach jak i biurowcach. Szczególnie w upalnym lecie klimatyzacja poprawia komfort pracy pracowników, wpływa na ich samopoczucie i wydajność. Dobrze i estetycznie wykonana klimatyzacja wpływa na wizerunek całej firmy. Jednak, aby sprawnie działała potrzebny jest jej odpowiedni montaż oraz późniejszy serwis. Nasi fachowcy pomogą w wybraniu odpowiednich urządzeń do występujących warunków, pomieszczeń, ilości ludzi.

Wentylacja jest to wymiana powietrza przez specjalne otwory znajdujące się w ścianach budynków. Istnieje wentylacja naturalna, spowodowana różnicą ciśnień i temperatur wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz wentylacja mechaniczna, w której napędem wymuszającym przepływ powietrza są urządzenia mechaniczne. Odpowiednia wentylacja pomieszczeń, szczególnie kotłowni, łazienek czy kuchni jest bardzo ważna przy późniejszym funkcjonowaniu tych pomieszczeń, tak aby nie zbierała się nadmierna wilgoć i były spełnione odpowiednie normy.

Każdą instalację klimatyzacyjną i wentylacyjną dostosowujemy do zastanych warunków oraz oczekiwań klientów. Pomagamy w doradztwie, projekcie oraz montażu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Remonty i wykończenia Poznań